bip

INFORMACJE OGÓLNE
O BURSACH

Bursa jest placówką zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom pobierającym naukę poza miejscem stałego zamieszkania w rozumieniu art. 2 pkt. 7 Ustawy z dnia 7 września 1991 roku O Systemie Oświaty (z późniejszymi zmianami) Dz. 11. z 1991 r. Nr 95 

budynek

Bursa nr 5 - Warszawa

bursa nr 5 logo

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE

 

PORADNIE

 

PUNKTY KONSULTACYJNE

Działania pedagogiczno-wychowawcze

Działania pedagogiczno-wychowawcze: Bursa oferuje całodobowa opiekę pod nadzorem wykwalifikowanej, życzliwej kadry.
 Wychowankom stwarzamy możliwości wszechstronnego rozwoju poprzez organizowanie różnorodnych zajęć kulturalnych, edukacyjnych i sportowych takich jak: wyjścia do teatrów, muzeów, wyjścia na wystawy, spływy kajakowe, wycieczki tematyczne  po Warszawie, udział w koncertach, zawody i turnieje sportowe, zajęcia fitness, kurs samoobrony, zajęcia wyrobu biżuterii, zajęcia w hali gimnastycznej, lodowisku i basenie.
Ofertę opracowujemy  uwzględniając zainteresowania i potrzeby młodzieży. Nasi wychowankowie mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań oraz rozwoju  osobistego.
Mogą również liczyć na pomoc i wsparcie w przezwyciężeniu trudności w nauce ze strony wychowawców lub w ramach  samopomocy koleżeńskiej.     Utrzymujemy stały kontakt z rodzicami naszej młodzieży.

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych:
Pani  Weronika  Brewczyńska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.